Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne, są przykładem działań, które ułatwiają komunikację języka mówionego, między rozmówcami. Jest to doskonała alternatywa na międzynarodowe spotkania biznesowe. Niezbędny jest tutaj tłumacz ustny, który zadba o prawidłowy przebieg całego spotkania. Zdajemy sobie sprawę, jak wiele zależy od tłumacza, dlatego nasi przedstawiciele, podczas rozmów są niemal niezauważalni i bardzo dyskretni. Prezentują wysoką kulturę osobistą, doskonale wiedzą, jak zachować się w danej sytuacji. Dopasowani są do tematyki rozmów – na każde spotkanie wysyłamy odpowiedniego, wykwalifikowanego tłumacza. Istnieje możliwość zamówienia usług tłumaczeniowych poza granice kraju.

Oferujemy niezwykle bogatą ofertę tłumaczeń ustnych, z których wyróżnić możemy:

– tłumaczenia szeptane

Polegają na tym, że tłumacz siedzący w małym gronie słuchaczy, cichym głosem, na bieżąco tłumaczy wypowiedzi uczestników.

– tłumaczenie symultaniczne

Tłumacz odbiera słowa klienta za pomocą słuchawki. Jednocześnie przekazuje tłumaczenia wypowiadanych zdań przez mikrofony. Nie uczestniczy bezpośrednio z spotkaniu. Znajduje się w osobnym pomieszczeniu. Dzięki słuchawce klient słyszy tłumaczenie podczas rozmowy.

-tłumaczenie następcze

Podczas takiego tłumaczenia, nasz specjalista, zaczyna tłumaczenie dopiero, gdy mówca skończy część przemówienia. W trakcie spotkania, tłumacz stoi/siedzi obok rozmówcy.

– tłumaczenia sądowe

Są niezbędne w sądach, tudzież na policji. Oferujemy tłumaczenia zeznań świadków oraz dokumentów urzędowych.

Tłumaczymy podczas seminariów, konferencji, wykładów i przeróżnych spotkań. Bierzemy udział w procesie wdrążania projektów i programów. Dobieramy tłumaczy, którzy specjalizują się w danej dziedzinie, by oferować Państwu świadczenia na najwyższym poziomie.

Wykonujemy tłumaczenia ustne, między innymi, na język:

  • angielski
  • niemiecki
  • włoski
  • francuski
  • rosyjski
  • szwedzki
  • chiński

Współpraca z naszym biurem tłumaczeń daje sto procent satysfakcji. Dobry tłumacz to gwarancja udanego spotkania biznesowego. Niezwykle ważnym aspektem jest dobór tłumacza dopasowanego do tematyki spotkania. Doświadczenie, rzetelność i dyskrecja to nasze mocne strony!

O firmie

Biuro tłumaczeń działa na rynku translatorskim od ponad dwóch lat. Firma powstała w Więckowicach szybko zdobyła zaufanie klientów z całej Polski. Cechuje nas profesjonalizm, terminowość oraz wysoka jakość świadczonych usług.
Dokładamy wszelkich starań, by nasze przekłady wykonane były na najwyższym poziomie. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, która zajmuje się tłumaczeniami pisemnymi oraz ustnymi.

Tłumaczenia w miastach

Tłumaczenia Kraków
Tłumaczenia Warszawa
Tłumaczenia Wrocław
Tłumaczenia Katowice
Tłumaczenia Gdańsk
Tłumaczenia Poznań
Tłumaczenia Rzeszów

Log In

Create an account