Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne

Nasza firma posiada duże doświadczenie w realizacji tłumaczeń pisemnych. Zaangażowanie w projekt kilkuosobowej grupy sprawia, że zlecenia wykonywane są z największą starannością. Tłumaczenia pisemne oferujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i najróżniejszym firmom.

Tłumaczymy:

 • teksty biznesowe
 • teksty technicznej
 • teksty handlowe
 • teksty prawnicze
 • teksty medyczne
 • teksty ekonomiczne
 • teksty popularno-naukowe i literackie
 • umowy handlowe
 • materiały szkoleniowe
 • materiały reklamowe
 • instrukcje obsługi

i wiele innych…

Przykładowo proces tłumaczenia tekstu medycznego, prowadzony jest we współpracy z lekarzami poszczególnych specjalizacji. Tłumaczenia te zawierają medyczną terminologię, dlatego też tak ważne jest, by sięgnąć konsultacji specjalisty. Dzięki temu nasz klient będzie całkowicie usatysfakcjonowany świadczonymi przez nas usługami.

Wyróżnia nas szybkość i dokładność realizacji zleceń. Nasze umiejętności zostały sprawdzone przez setki klientów, którzy zdecydowali się na współpracę z naszą firmą. Ponadto gwarantujemy bezpieczeństwo współpracy oraz przekazywanych do nas informacji.

Dodatkowo oferujemy możliwość zamówienia korekty tekstu. W naszej firmie, tłumacze są doskonale przygotowani, by przełożyć takie pisma, jak faktury, regulaminy i certyfikaty. Oferujemy także tłumaczenie artykułów i zawartości stron internetowych.

Nasi pracownicy posiadają doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, co powoduje, że doskonale sprawdzają się w przekładzie tekstów o danej tematyce.

Za stronę tłumaczenia zwykłego przyjmujemy 1800 znaków ze spacjami. Oznacza to, że za znak uważa się wszystkie znaki drukarskie, a za spacje przerwy między zdaniami. Znaki drukarskie to litery, znaki przestankowe, znaki przeniesienia, cyfry itd.

Współpracujemy ze specjalistami z przeróżnych dziedzin, dzięki temu śmiało możemy oferować tłumaczenia specjalistyczne, a ponadto techniczne. Nasza wykwalifikowana załoga jest w stanie sprostać każdemu zadaniu. Tłumaczenia pisemne są najczęściej wykorzystywaną formą tłumaczeń.  Produktem końcowym takiego tłumaczenia jest dokument, który w stu procentach oddaje treść i charakter tekstu źródłowego.

O firmie

Biuro tłumaczeń działa na rynku translatorskim od ponad dwóch lat. Firma powstała w Więckowicach szybko zdobyła zaufanie klientów z całej Polski. Cechuje nas profesjonalizm, terminowość oraz wysoka jakość świadczonych usług.
Dokładamy wszelkich starań, by nasze przekłady wykonane były na najwyższym poziomie. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, która zajmuje się tłumaczeniami pisemnymi oraz ustnymi.

Tłumaczenia w miastach

Tłumaczenia Kraków
Tłumaczenia Warszawa
Tłumaczenia Wrocław
Tłumaczenia Katowice
Tłumaczenia Gdańsk
Tłumaczenia Poznań
Tłumaczenia Rzeszów

Log In

Create an account