Tłumaczenia niemiecki

Tłumaczenia niemiecki

Flaga NiemiecJęzyk niemiecki należy do rodziny języków germańskich. Stanowi grupę typu zachodniogermańskiego, w której skład wchodzą: język alemański, bawarski, górnofrankijski, środkowofrankijski, wschodniośrodkowogórnoniemiecki oraz dolnoniemiecki. Są to różne odmiany, które charakteryzują się nieco inną gwarą. Jednak między na przykład dolnoniemieckim a bawarskim, rozbieżności są o wiele większe.

Tłumaczenia pisemne oraz ustne z języka niemieckiego, oraz na język niemiecki, zajmują się specjaliści, którzy swoją wiedzę pogłębiali w Niemczech, Austrii, czy Szwajcarii. Obszarem naszego działania jest cała Polska, a nasze tłumaczenia skierowane są zarówno dla firm i instytucji, jak i osób prywatnych. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasza wykwalifikowana kadra, w doskonałym stopniu wykonywała translację na język niemiecki, oraz z języka niemieckiego. Nasze tłumaczenia obejmują teksty tradycyjne, ale także spokojnie możesz powierzyć nam do przetłumaczenia dokumenty sądowe, kontrakty, zaświadczenia, certyfikaty.

Język niemiecki odegrał kluczową rolę, podczas kształtowania się innych języków. Miał on wpływ choćby na język jidysz. Językiem tym posługują się ludzie w USA, Brazylii, Kanadzie, Francji, Rosji, Kazachstanie, Australii, a także Holandii czy w Chile, choć nie jest to w tych miejscach język urzędowy.

Język niemiecki jest typem języków fleksyjnych, lecz odmiana rzeczownika nie jest bardzo skomplikowana. W tymże języku występuje liczba pojedyncza z 3 rodzajami, czyli męskim, żeńskim i nijakim. Inna sytuacja ma miejsce w liczbie mnogiej, która nie dzieli się na rodzaje.

Znajomość języka niemieckiego wśród europejczyków

O firmie

Biuro tłumaczeń działa na rynku translatorskim od ponad dwóch lat. Firma powstała w Więckowicach szybko zdobyła zaufanie klientów z całej Polski. Cechuje nas profesjonalizm, terminowość oraz wysoka jakość świadczonych usług.
Dokładamy wszelkich starań, by nasze przekłady wykonane były na najwyższym poziomie. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, która zajmuje się tłumaczeniami pisemnymi oraz ustnymi.

Tłumaczenia w miastach

Tłumaczenia Kraków
Tłumaczenia Warszawa
Tłumaczenia Wrocław
Tłumaczenia Katowice
Tłumaczenia Gdańsk
Tłumaczenia Poznań
Tłumaczenia Rzeszów

Log In

Create an account